Menü
SEPETİM

AYNI GÜN KARGO

Projelerimiz

Cami Halısı Projelerimiz

Cami halısı, metrekare bazında satılan ve tercihen cami, medrese ve benzeri ibadethanelerde yaygın olarak kullanılan bir zemin kaplama ürünü olarak öne çıkar. Genellikle yalın ayak için tasarlandığından yumuşak ve konforlu bir yüzey tipine sahip olan cami halıları, kullanıcılarını üst düzey bir konfor yaşatan ürünler arasında yer alırlar. Bu bağlamda duvardan duvara cami halıları, zemin kaplama ürünler arasında en konforlu seçeneklerden biridir. Alan özelliklerine göre farklı desenlerde ve farklı motiflerde tasarlanabilen cami halıları, hijyenik ve antibakteriyel yapıdadırlar. Öğrenci yurtları gibi alanlarda da alternatif olarak kullanılabilen cami halıları aynı zamanda kolay temizlenebilme özelliğine de sahiptirler.
   

Deri Halı Projelerimiz

Son yıllarda, halı sektörünün yükselen trendleri arasında deri halılar başı çekmektedir.

Dericilik sektörüne yeni bir soluk olarak giren deri halı imalatı, yüzlerce parça ve çeşitli renklerden oluşur. Dana, ceylan, kuzu gibi değişik hayvanların derileri kullanılmaktadır.

Özel dikim tekniklerinin kullanılması gerekir. Bu özel teknik aynı zamanda halının kullanım ömrünü de arttıran bir unsurdur. Kullanılan malzemenin özelliğinden dolayı üretilen her halı kişiye özeldir. Çünkü doğanın posta verdiği desenin bir eşini bulmak mümkün değildir. Model olarak benzeri yapılabilir ama desen olarak bir eşi boyama uygulanmadan asla yapılamaz. Kısaca her halı kendine has ve özeldir.


Özel Tasarım Projelerimiz

Desen ve renk seçimi çok özel bir çalışma gerektiren proje halılarınızı, desen tasarımı ekibimizin en ince detayları düşünerek mükemmeli yaratmaya odaklı olarak hazırladığımız tasarımlarımızı sizlere sunmaktayız.

Yüksek kaliteli standart ürünlerimizin yanında tamamen sizlerin tasarlayacağı özel desen ve renkler ile alev almazlık koruyucu apresi, leke önleyici koruyucu apresi ve ultra lüks keçe sırt kaplaması ile sizin için en uygun şekilde dizayn edilmiş halılarımızı çok beğeneceğinizden eminiz.

Özel proje halılarınızı rezidanslar, organizasyonlar, etkinlikler, iç mimari ve daha birçok alanda tercih edebilirsiniz. Naar Halı güvencesi ile tüm özel projelerinizde yanınızdayız.Otel Projelerimiz

Otellerde kullanılan otel ve proje halıları sağlamlığı ve dayanıklılığı da önemlidir. Bir oteldeki insan trafiği her yerde aynı değildir. Buna göre otelin farklı bölümleri için farklı türde halılar tercih edilmesi kaçınılmazdır. Bu yüzden insan trafiğinin çok olduğu mekânlarda işletmeciler tarafından genellikle polyamid (naylon) iplikten yapılan sağlam ve dayanıklı halılara yer verilirler. Ancak her renk ve materyalden Otel halısı tedariği konusunda Naar Halı tecrübesi sizlerin yanında.


Ofis Projelerimiz

El Dokuma Halılar

Halı ilmelerinin insanlar tarafından yapılmasıyla oluşan halılardır. El dokusu halıcılık bugün ülkemizin hemen her yöresinde yapılmaktadır. Bu yörelerde halıcılık anadan kıza öğretilerek geleneksel tarzda devam etmektedir. Evlerin herhangi bir köşesine konan tezgâhlarda yapılan üretim, ülkemizin el dokusu halı ihtiyacını karşılamaktadır.

Uzmanlara göre el halısının üç temel özelliği şunlardır:

-Dokumada yüksek kalitede saf yün kullanılması,

-Kendine özgü güzel ve nadide desenlerinin olması,

-Saf yün ya da ipeğin, çoğunluğu bitkisel olan doğal boyalarla boyanması sonucu elde edilen göz alıcı renklere sahip olmasıdır.


Makine Halıları

Bir çeşit dokuma tezgâhında ilmelerin makine tarafından düğümlenmeden atılması ve arkasından sağlamlaştırılmasıyla oluşan halılardır.

Makine halıları el halılarına benzer bir yapının halı dokuma makineleri vasıtasıyla yapıldığı dokulardır. Makine halılarında ilmeler düğüm biçiminde olmayıp, genellikle atkı iplikleri arasına sıkıştırılmış "U" veya "V" biçimindeki iplik parçalarıdır. Makine halılarında temel, kumaşı sağlamlaştırmak ve halının yerde düzgün durmasını sağlamak için ayrıca jüt, keten ve pamuk gibi dolgu iplikleri de kullanılır.


Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Sanayi Caddesi No:326/3

Osmangazi / Bursa

Telefon: 0224 247 66 00